Середа
24.10.2018
02:59
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Листопад 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Архів записів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Чорноострівська селищна рада

Головна » 2016 » Листопад » 4 » Нарада-семінар завідувачів ДНЗ
11:33
Нарада-семінар завідувачів ДНЗ

Сучасний темп життя характеризується швидкими та глибокими змінами. Змінюється, удосконалюється і система дошкільної освіти, яка завжди виконувала і виконує важливе соціальне замовлення суспільства і є одним із факторів його розвитку.

Перетворення та розвиток системи дошкільної освіти в значній мірі визначається тим, наскільки ефективно здійснюється управління всіма її ланками. Перед керівником дошкільного навчального закладу стоять завдання динамічно розвивати зміст навчально-виховного процесу, підвищувати його ефективність і якість. Сучасний керівник повинен бути компетентним як у питаннях методології навчання, виховання і розвитку дошкільників, так і в системному управлінні.

З метою підвищення майстерності керівників щодо забезпечення якісної управлінської діяльності дошкільними навчальними закладами шляхом правильної організації внутрішнього контролю, ознайомлення з «портретом» сучасного керівника та якостями, якими він повинен володіти 01 листопада 2016 р на базі Грузевицького  ДНЗ "Сонечко" Чорноострівської селищної ради відбулася нарада-семінар завідувачів ДНЗ на тему: "Модернізація змісту, форм і методів управлінської діяльності в дошкільних закладах". На семінарі були присутні І-й заступник Чорноострівського голови Мельник С. В., спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Чорноострівської селищної ради Степанова Марічка Василівна та 9 завідувачів ДНЗ Чорноострівської селищної ради.

З планом проведення семінару присутніх ознайомила завідувач Грузевицького  ДНЗ "Сонечко"  Личак Емілія Іванівна.

Світлана Василівна  розкрила теоретичне питання «Організація додаткових освітніх послуг у дошкільних навчальних закладах», де грунтовно висвітлила поетапність оформлення документації. Завідуюча Чорноострівським ДНЗ «Ромашка» Візнюк Людмила Анатолїівна донесла до відома керівників інструктивно-методичні рекомендації «Про організацію освітньої роботи в дошкільних навчальних закладах у 2016/2017 навчальному році». Марічка Василівна  розкрила тему "Концепція постійного контролю за якістю дошкільної освіти",  ознайомивши учасників з нормативною базою, метою, видами та формами контролю в ДНЗ, алгоритмом та етапами здійснення управлінської діяльності.

Під час практичної частини керівники ДНЗ переглянули заняття «Україна – моя Батьківщина», яке підготувала вихователь старшої групи Грузевицького ДНЗ «Сонечко»  Сідлецька О.М. Діти показали достойний рівень підготовки, що говорить про високий професіоналізм педагога і вміння згуртувати дошкільників. Вихованці середнього дошкільного віку Грузевицького ДНЗ «Сонечко», під чуйним керівництвом вихователя Янушевської Л.М., артистично інсценізували українську народну пісеньку «Пішла киця по водицю». Наймолодші вихованці Грузевицького ДНЗ «Сонечко», з допомогою вихователя Кашараби І.О., виконали українську народну закличку «Сонечко».

Підсумок заходу підвела І-й  заступник Чорноострівського селищного голови С. Мельник, акцентувавши на тому, що завдяки спільним зусиллям керівників ДНЗ та педагогічних колективів вдасться створити систему освіти, яку можна буде визначити по-справжньому високоякісною і гармонійною, тому що вона буде включати функції навчання, розвитку, оздоровлення, корекції в кожному освітньому закладі, і перш за все — в дошкільному. Учасники семінару подякували за внесення ясності у окремі питання діяльності керівників ДНЗ та за теплий прийом працівникам Грузевицького ДНЗ «Сонечко».

 

Переглядів: 324 | Додав: Дмитро | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0